Supercamp Winter Edition

to obóz, który łączy w sobie 2 miesiące zajęć w 5 dni, nieskończony wymiar dobrej zabawy, ludzi z pasją oraz niesamowity rozwój! Chcesz rozwinąć swoje artystyczne skrzydła? Poznać ludzi, których zapamiętasz do końca życia? Supercamp Winter Edition to obóz dla każdego. Kierowany jest do dzieci i młodzieży, których pasją jest taniec lub/i akrobatyka. Zapraszamy również takich, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z tańcem i akrobatyką. A może to właśnie Supercamp będzie inspiracją do dalszego rozwoju pasji! Ferie zimowe to czas w 100% poświęcony właśnie Tobie! Gwarantujemy Ci solidną dawkę sportu, wiedzy i motywacji! Codzienne zajęcia podstawowe i Masterclass-y poszerzą Twoje umiejętności, inspirując Cię do dalszego rozwoju! Podczas wszystkich trzech turnusów będą prowadzone zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dając możliwość udoskonalenia swoich umiejętności każdemu z obozowiczów! Kadra Supercampu to instruktorzy i opiekunowie z pasją i ogromną energią, której na pewno doświadczysz podczas naszego obozu! To właśnie oni będą powodem, dla którego szkoda będzie wracać do domu! Treningi treningami, ale nie zabraknie również czasu na dobrą zabawę! Gwarantujemy cały szereg atrakcji wieczornych, takich jak: karaoke, dyskoteka, wieczór filmowy, jak i… wieczór inspiracji, na którym uczestnicy dostaną ogromną dawkę motywacji.

Gwarancja bezpieczeństwa 

Dbamy o to, by rodzice czuli się bezpiecznie, wysyłając swoje dzieci na obóz. Starannie dobieramy wychowawców, opiekunów i resztę kadry Supercamp Winter Edition, aby zagwarantować najwyższej jakości bezpieczeństwo. Mamy 30 letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku i warsztatów. Wychowawcy to dobrze wyszkolona i doświadczona kadra, która na codzień pracuje z dziećmi i młodzieżą na sali, jak i poza nią. Nasze obozy są zgłaszane do kuratorium oświaty. Jedziemy w sprawdzone miejsce, w którym mieliśmy przyjemność gościć podczas jednego z Supercamp’ów Zimowych!

Ośrodek - https://www.stary-mlyn.pl
Tegoroczny obóz odbędzie się w ośrodku Stary Młyn w miejscowości Bolesławiec obok Wielunia w województwie łódzkim.  Jest oddalony od zgiełku miasta, co czyni go szczególnie wyjątkowym ze względu na otaczającą go przyrodę. To miejsce z niecodziennym klimatem, które będzie przyjemnym dodatkiem do zajęć, chwili relaksu oraz atrakcji wieczornych.

Program

Program zawiera cały szereg zajęć tanecznych i akrobatycznych, co najmniej 2 treningi podstawowe i 1 masterclass dziennie, jak i aktywności wieczorne np.: wieczorny streching ze wszystkimi obozowiczami! Będzie to niezapomniany czas, w którym nie zabraknie ogromnej zabawy w pięknym, pełnym przyrody miejscu. Wyjedź z nami na SuperCamp Winter Edition 2023, rozwiń swoje umiejętności i przeżyj SuperPrzygodę!

Transport

Organizujemy transport z miast (dodatkowo płatny, w zależności od miejsca wyjazdu):

Wrocław (autokar)

Warszawa (bus)

Piotrków Trybunalski (bus)

Łódź (bus)

Tomaszów Mazowiecki (bus)

Jarocin (bus)

Pleszew (bus)

Poznań (bus)

Istnieje możliwość dojazdu na własną rękę. Natomiast, jeśli chcesz skorzystać z naszego transportu, wybierz odpowiednie miasto przy zapisie.